Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP niemal na finiszu komercjalizacji M Park Pionki – podpisane umowy z CCC oraz Xtreme Fitness ... - WIADOMOŚCI

M Park w miejsce trzech dawnych obiektów handlowych ECHO.

LCP Properties ujednolica portfel nieruchomości. 
M Park w miejsce trzech dawnych obiektów handlowych ECHO.

 

LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych oraz magazynów SBU (Small Business Units) rozpoczął proces strukturyzacji swojego portfela, wprowadzając oficjalnie markę M Park. W ramach pierwszego etapu rebrandingu, LCP wytypowało do zmian 20 spośród łącznie ponad 95 swoich istniejących na terenie kraju  projektów. W przypadku trzech z nich, dotąd funkcjonujących pod nazwą Echo – w Tarnowie, Radomiu oraz Piotrkowie Trybunalskim, proces ten został zakończony. Pierwszy etap zmian wizerunkowych w ramach portfela LCP potrwa do końca bieżącego roku.

 

Echo Tarnów, Radom oraz Piotrków Trybunalski – a aktualnie M Park Tarnów, M Park Radom i M Park Piotrków Trybunalski to łącznie 55 najemców rozlokowanych na niemal 60.000 m kw. powierzchni. Obiekty te to lokalnie lubiane miejsca zakupów z ugruntowaną pozycją, zlokalizowane bezpośrednio przy głównych artyleriach komunikacyjnych miast. Do portfela LCP dołączyły w efekcie kupna, dziesięć lat temu. Tenant mix trzech nowych M Parków to głównie marki codziennych potrzeb, w tym m.in. Auchan, Rossmann czy Euro RTV AGD, które występują w każdym z nich. Ofertę uzupełniają między innymi sklepy DIY czy meblowe. 
Wraz ze zmianą nazwy w M Parkach planowane jest dalsze wzmacnianie oferty sprzedażowej, dopasowanej do zmieniających się trendów i oczekiwań odwiedzających klientów. Poprzez budowanie świadomości nowej marki, inwestor zakłada także wzrost lojalności oraz dalsze umacnianie swoje obecności na lokalnej mapie zakupowej jak również pozycji LCP w tym konkretnym  segmencie rynku. 


„Decyzja o ujednoliceniu portfela ma w założeniach nie tylko usprawnić jego zarządzanie, ale też wspomóc procesy leasingowe. Powszechnie bowiem wiadomo, że aby marka była rozpoznawalna, musi być powtarzalna. A naszym celem jest, by w świadomości najemców M Park zakorzeniał się coraz wyraźniej”, skomentowała Magdalena Kowalewska, COO, LCP Properties w Polsce. „Przez ostatnie lata koncertowaliśmy się na stałym poszerzeniu naszego portfela, często poprzez zakup wybranych nieruchomości. W tym roku podjęliśmy decyzje nie tylko o wprowadzeniu marki M Park będącej flagowym brandem grupy inwestycyjnej M Core, której LCP jest częścią, ale także Multi Parks – dla logistycznej części naszego biznesu”, dodała Magdalena Kowalewska.
 


 


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl