Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP włącza „piąty bieg” w obszarze parków handlowych pod marką M Park, ogłaszając projekt w Brzezinach... - WIADOMOŚCI

Dwóch nowych dyrektorów w strukturach LCP Properties w Polsce

Dwóch nowych dyrektorów w strukturach LCP Properties w Polsce

 

LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych kontynuuje proces umacniania swojej struktury organizacyjnej, w tym również na poziomie dyrektorskim. Nowym Finance Director został Andrzej Plit. Natomiast w przypadku należącego do LCP centrum handlowego EMKA w Koszalinie, nową Shopping Center Director została Daria Kokowska.

 

Andrzej Plit, nowy Finance Director w LCP Properties w Polsce będzie zarządzał zespołem osiemnastu osób, w tym z działów controlingu i księgowości. W ramach swoich codziennych obowiązków odpowiedzialny będzie za cały obszar finansowy firmy. Andrzej na przestrzeni piętnastu lat zdobywał doświadczenie w sektorze finansowym, w tym w ostatnich siedmiu jako Chief Financial Officer w Momentum Capital. Wcześniej przez trzy lata pracował w Balmain Property Management, jako Financial Manager a następnie Head of Finance. Swoją karierę rozpoczynał w strukturach związanych z finansami w Cushman & Wakefield oraz Atrium Poland Real Estate Management. Jest absolwentem historii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, jak również księgowości i finansów na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z zarządzania rynkiem nieruchomości na Solvay Brussels School Economics & Management.

 

Daria Kokowska, na nowym stanowisku, jako Shopping Center Director będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie największym w portfelu LCP obiektem retailowym tj. centrum handlowym EMKA w Koszalinie z ponad 25.000 m kw. GLA. Daria posiada ponad 14-letnie doświadczenie w kierowaniu wielkopowierzchniowymi obiektami handlowymi. W ostatnich trzech latach kierowała jako Shopping Center Director elbląskim centrum handlowym Ogrody. Wcześniej związana była także z CBRE oraz Atrium Poland, gdzie przez niemal 10 lat odpowiedzialna była za centrum handlowe Forum Koszalin, początkowo jako Deputy Shopping Center Director a następnie już jako Director. Daria jest absolwentką zarządzania i marketingu na Politechnice Koszalińskiej.

 

„Obsadzenie tych jakże strategicznych pozycji z punktu widzenia funkcjonowania firmy na polskim rynku, to efekt decyzji mającej na celu pozyskanie największych dostępnych talentów, które poprzez powierzone im role wzmocnią ogólnorozumianą pozycję firmy jak i będą stanowiły wartość dodaną dla aktualnie planowanych projektów i realizowanych procesów”, skomentowała Magdalena Kowalewska, COO, LCP Properties w Polsce


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

kbiedrzycka@lcp.pl