Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP włącza „piąty bieg” w obszarze parków handlowych pod marką M Park, ogłaszając projekt w Brzezinach... - WIADOMOŚCI

Multipark Gdańsk

Projekt Multipark w Gdańsku jest położony przy ul. Szczęśliwej tuż obok centrum handlowego Auchan. Oferowana powierzchnia już od 250 mkw. Powierzchnia biurowa już od 60 mkw.

Nowoczesne i elastyczne moduły magazynowo biurowe w wyjątkowych lokalizacjach.

Idealne dla Twojego biznesu!

Nowoczesne i elastyczne moduły magazynowo biurowe w wyjątkowych lokalizacjach.

Idealne dla Twojego biznesu!

Nowoczesne i elastyczne moduły magazynowo biurowe w wyjątkowych lokalizacjach.

Idealne dla Twojego biznesu!

Multipark Sosnowiec

Nowoczesne i elastyczne moduły magazynowo biurowe w wyjątkowych lokalizacjach.

Idealne dla Twojego biznesu!

Small Business Units

Czym jest magazyn typu SBU?

 

Magazyny SBU (Small Business Units) to rosnące na popularności rozwiązanie w zakresie oferowania powierzchni magazynowych dla średnich i mniejszych biznesów, do 5.000 m kw. powierzchni użytkowej. Proponowane moduły znajdują się w jedno, bądź dwu-kondygnacyjnych budynkach.

Powierzchnia jednego modułu wynosi już od 300 m kw. oferując halę magazynową
i pomieszczenia biurowe. Dzięki dużej elastyczności tego typu projektów moduły można łączyć i dostosowywać ich powierzchnie zgodnie z potrzebami danego najemcy.

Poszczególne moduły składają się na większe kompleksy magazynowe. Dogodne parkingi z miejscami postojowymi, w bezpośrednim sąsiedztwie wejść do modułów SBU, pozwalają na sprawne prowadzenie działalności i operacji logistycznych oraz usługo-handlowych.

 

Gdzie powstają projekty typu SBU?

 

Ze względu na wielkość i charakterystykę formatu Small Business Unit, projekty te powstają w najlepszych miejskich lokalizacjach. Doskonała widoczność i rozpoznawalność tego formatu wynika z położenia modułów SBU bezpośrednio przy ważnych węzłach komunikacyjnych.

Dostęp do nieruchomości możliwy jest dzięki zlokalizowanym w pobliżu przystankom komunikacji miejskiej, co stanowi wartość dodaną dla osób pracujących na terenie SBU.

Budynki SBU budowane są w pobliżu innych nieruchomości o charakterze przemysłowym lub handlowym, zapewniając ciągłość łańcucha dostaw i kooperację między jednostkami. Dogodne położenie lokalizacyjne zwiększa efektywność i elastyczność prowadzanych działań logistycznych.

Dla kogo kierowana jest oferta?Dzięki swojej wielofunkcyjności projekty SBU są dostępne dla najemców z wielu branż. Oprócz powierzchni magazynowych, części składowe popularnego SBU to także powierzchnie biurowe oraz niejednokrotnie te, o charakterze handlowym.

 

Najemcami powierzchni SBU są m.in. lokalni przedsiębiorcy poszukujący powierzchni do rozbudowy biznesu, operatorzy logistyczni 
i firmy kurierskie. Wśród klientów są także sieci handlowe, które szukają możliwości szybkiego i sprawnego dostarczania towarów do swoich klientów.

 

Zlokalizowanie biznesu w SBU zapewnia poprawę płynności łańcucha dostaw, a co za tym idzie jakości oferowanych przez najemcę usług.

 

Obecnie zapotrzebowanie na tego typu projekty stale rośnie, co potwierdza wzrost aktywności deweloperów w tym sektorze
w ostatnich latach.

Oferta LCP

 

LCP Properties aktualnie rozwija dynamicznie swoją siec SBU pod marką Multipark.

 

Cel strategiczny firmy zakłada otwarcie magazynów SBU w każdym z dawnych 49 województw, w przeciągu najbliższych kilku lat. To zaś oznacza ok. 350.000 m kw. nowoczesnej powierzchni dla prężnie rozwijającego się rynku małych i średnich przedsiębiorstw, które są kołem napędowym polskiej gospodarki.

 

 


Lokalizacje naszych projketów
contact
Masz pytania?


Więcej szczegółów o naszych lokalizacjach


Projekty magazynowe i SBU

Multipark Bydgoszcz

 

Bydgoski park położony w części wschodniej miasta, w odległości 1 km od głównej ulicy Fordońskiej, oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowo biurowe.

 

W ramach części magazynowej funkcjonują dwie hale wysokiego składowania (SBU)
z możliwością podziału powierzchni na niezależne moduły. Poszczególne moduły oferują łącznie – 2.000 w SBU1 oraz 3.000 w SBU2.

 

Ponadto w ramach Multipark Bydgoszcz istnieją także dwa magazyny typu big, które tym samym jako jedyne w portfelu LCP wykraczają poza modelowy format SBU. Łączna powierzchnia najmu w tej części parku to 27.000 m kw.

 

Dodatkowo tuż obok zlokalizowany jest pięcio-piętrowy budynek biurowy,
oferujący w ramach Multiparku optymalną powierzchnie do prowadzenia działalności biznesowej.

 

Multipark Bydgoszcz jest dobrze skomunikowany poprzez multimodalną sieć transportu włączając w to drogę S5 , lotnisko w Bydgoszczy (7 km), port w Gdyni (200 km) oraz odległą o 10 km drogę S10, która łączy się z autostradą.

Multipark Bydgoszcz (Bydgoszcz Business Park)


Multipark Zabrze

 

SBU w Zabrzu to kompleks trzech budynków magazynowych, doskonale skomunikowany
z centrum miasta i pozostałą częścią aglomeracji śląskiej Nieruchomość położona jest tuż obok drogi krajowej 88 biegnącej przez Śląsk i województwo opolskie. Droga na dalszym odcinku łączy się autostradą A1 oraz A4, zapewniając szybką komunikację z każdą częścią kraju.

 

Multipark Zabrze to łącznie 5.000 m kw. powierzchni najmu. Obiekt w swojej ofercie posiada funkcjonalnie zaprojektowane budynki, pozwalające na elastyczną aranżację wnętrz zarówno magazynowych jak i biurowych. Budynki podzielone są na moduły,
a każdy z nich posiada zaplecze biurowo-socjalne oraz powierzchnie magazynowe, idealne do prowadzenia każdej formy działalności.

Multipark Zabrze


Multipark Gdańsk

 

Projekt Multipark w Gdańsku położony jest przy ul. Szczęśliwej tuż obok centrum handlowego Auchan. W pierwszym etapie oferuje ponad 5,400 m kw. powierzchni najmu. Charakteryzuje się bardzo dobrą komunikacją zapewnioną przez bliski dostęp do obwodnicy trójmiasta - S6, która to umożliwia doskonałą komunikację z Sopotem, Gdynią oraz całym regionem pomorza. W pobliżu znajduje się również węzeł komunikacyjny z drogą S7, który pozwala na dogodną komunikację z pobliskim portem lotniczym jak również stanowi trasę wylotową na sąsiadujący region kaszub.

 

Dostępne lokale wraz z nowoczesną powierzchnią biurową mogą być wykorzystywane na potrzeby powierzchni wystawienniczej, logistyki ostatniej mili, powierzchni magazynowej, usługowej, sklepu internetowego czy punktu odbioru detalicznego.

Multipark Gdańsk


Multipark Sosnowiec

 

Multipark Sosnowiec powstaje w północno-wschodniej części miasta, przy ulicy Modrzewiowej. Na działce o wielkości niemal 25.000 m kw. wybudowane zostaną dwa budynki z łącznie niemal 8.300 m kw. powierzchni najmu, z czego 7.200 m kw. to powierzchnie magazynowe, a około 1.100 m kw. – biurowe. Otwarcie nowego SBU pod marką Multipark planowane jest na IV kwartał 2024 roku.

 

Dogodne położenia przyszłego SBU, w pobliżu przecięcia drogi krajowej 94 i ekspresowej S1 pozwala sprawnie i szybko dotrzeć z Multipark Sosnowiec w każdym kierunku kraju.

 

Podobnie jak w przypadku innych SBU pod marką Multipark, dostępne w projekcie lokale wraz z nowoczesną powierzchnią biurową mogą być wykorzystywane na potrzeby powierzchni wystawienniczej, logistyki ostatniej mili, powierzchni magazynowej, usługowej, sklepu internetowego czy punktu odbioru detalicznego.

Multipark Sosnowiec
Kontakt

 

Zainteresowanych ofertą Small Business Unit pod marką Multipark, należącą do LCP, serdecznie zapraszamy do kontaktu:

 

Leasing Manager Industrial

Klaudia Biedrzycka

+48 691 499 101

kbiedrzycka@lcp.pl@lcp.pl


Zobacz wszystkie nasze projekty