Nowość:

  WIADOMOŚCI  > M Park Bogatynia – kolejny, łącznie 53 park handlowy LCP Properties pod marką M Park.Otwarcie: II kwartał 2025... - WIADOMOŚCI

Okres świąteczny gorący dla Grupy LCP

Prudnik Retail Park zmienił właściciela. Obiekt został zakupiony przez LCP Properties i po zakończonej transakcji stał się jedną z 70-ciu nieruchomości komercyjnych posiadanych obecnie w portfelu przez firmę. Tym samym powierzchnia najmu wszystkich projektów zarządzanych w Polsce przez LCP przekroczyła 260 tys. mkw.

 

Kompleks handlowy Prudnik znajduje się w miejscowości Lubrza, u zbiegu dróg krajowych 40 i 41 tuż przy wjeździe do miasta od strony Opola i oferuje największą przestrzeń handlowo-usługową w regionie. Sąsiaduje z restauracją McDonald’s oraz znajdującą się tuż obok stancję benzynową Shell.

 

 

Retail Park wraz z supermarketem spożywczym oferuje ponad 8,500 mkw. i jest skomercjalizowany w 100%. Jednopoziomowy budynek ma obecnie 13 najemców, w tym: Biedronkę, Sinsay, 4F, 50 Style, Pepco, Top Secret, Martes Sport, Pet Shop, Kik, CCC, Smyk, Deichman i Rossmann. Cały obiekt wraz z parkingiem na 500 aut oraz dodatkowymi miejscami dla rowerów udostępnionymi dla odwiedzających podkreśla dodatkowo wszechstronności i funkcjonalności kompleksu. Dodatkową zaletą jest planowane w przyszłym roku otwarcie sklepu budowlanego oferującego szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu, Bricomarché co pozwoli tym samym uzupełnić ofertę Parku o usługę branży DIY.

 

„W ostatnim miesiącu mijającego roku, udało nam się pozyskać naprawdę dobre nieruchomości. Nasza strategia zakupowa nie zmieniła się i nadal staramy się wybierać takie projekty, które pozwolą na długofalowe realizowanie założonych przez fundusz celów inwestycyjnych.“-mówi Katarzyna Szeleźnik, Aquisition Director w LCP Properties.

Nadal poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji i właśnie zabezpieczyliśmy kolejne tereny, na których już wkrótce będziemy realizować nowe inwestycje developerskie. Obecny rok był dla nas pełnym wyzwań, ale udało nam się utrzymać dynamikę inwestycji co umocniło pozycję LCP Properties w całej grupie. Tym samym nasz rynek jest traktowany przez udziałowców Grupy LCP za jeden z kluczowych i spora ilość planowanych inwestycji realizowanych w przyszłym roku będzie miała miejsce na naszym rynku. - dodaje Krystian Modrzejewski, Group Operations Director, LCP Properties


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 499 066

kbiedrzycka@lcp.pl