Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP niemal na finiszu komercjalizacji M Park Pionki – podpisane umowy z CCC oraz Xtreme Fitness ... - WIADOMOŚCI

Strzelce opolskie, kolejnym parkiem handlowym w portfelu grupy LCP

Kolejny park handlowy w porfolio grupy LCP

W Kwietniu LCP Properties dokonało transkacji zakupu Parku Handlowego w Strzelcach Opolskich. Jest to już 64 obiekt typu „convenience store“ w porfelu inwestycyjnym grupy.

Firma LCP, która na Polskim rynku nieruchomości specjalizuje się w inwestycjach w projekty typu „Retail Parki, Magazyny typu SBU i nieruchomości typu „convenience store” zakupiła właśnie kolejny „Park handlowy”, który znajduje się w Strzelcach Opolskich, jego ścisłym centrum miasta.Projekt zlokalizowany między ulicami Marka Prawego a Placem Targowym i jest bezpośrednim sąsiadem miejskiego targowiska. Razem z Biedronką tworzy największy kompleks handlowy w okolicy. Jest obiektem oferującym ponad 5,000 mkw. powierzchni handlowej oraz 180 miejsc parkingowych. Głównymi najemcami są znane marki sieciowe jak Deichmann, Żabka, Hebe,Neonet, Tedi,4F i Top Secret oraz lokalni przedsiębiorcy.

Jest to jedna z wielu inwestycji, zaplanowanych przez LCP na ten rok. Firma nadal skupia się na pozyskaniu dobrych projektów do swojego portfela i zabezpieczyła już finansowanie na kolejne parę transakcji, które są już w trakcie realizacji.

Obecny rok rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Zamknęliśmy już kilka transakcji i mamy apetyt na kolejne projekty. Cały czas szukamy atrakcyjnych lokalizacji i jesteśmy w trakcie zatwierdzania kolejnych inwestycji

- podkreśla Katarzyna Szeleźnik, Acquisitions Director w LCP Properites.

Mając na uwadze, iż oczy inwestorów grupy w tym roku skierowane są głównie na rynek Polski, firma planuje w ciągu kolejnych miesięcy mocno rozbudowywać posiadany już portfel nieruchomości. Możliwość pozyskania naprawdę dobrych projektów z rynku komercyjnego stanowi dla LCP doskonałą szansę, ale też spore wyzwanie w nadchodzących miesiącach.


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl