Nowość:

  WIADOMOŚCI  > M Park Bogatynia – kolejny, łącznie 53 park handlowy LCP Properties pod marką M Park.Otwarcie: II kwartał 2025... - WIADOMOŚCI

Park handlowy Prochownia Łominaki w rękach LCP.

Firma LCP Properties została nowym właścicielem parku handlowego Prochownia Łomianki. To 82 projekt w portfelu inwestora i 40 tego typu.

 

Prochownia Łomianki, zlokalizowana jest na osiedlu Łomianki Majowe, ma 5,5 tys. mkw. powierzchni całkowitej i ponad 3 tys. mkw. powierzchni najmu. Wśród 21 sklepów i lokali usługowych znajdują się tacy najemcy, jak m.in.: Tedi, Neonet, Rossmann, Hebe, Kross, Papiernik by Empik. Obiekt dysponuje parkingiem dla 150 samochodów. 

 

 

LCP Properties kupiło Prochownię Łomianki od firmy Ghelamco Poland. Wartość transakcji nie została ujawniona.

 


Jako doświadczony inwestor dołączamy do naszego portfela tylko najlepsze nieruchomości, a taką, bez wątpienia, jest Prochownia Łomianki. Tego typu obiekty pozostaną w kręgu naszego zainteresowania nawet w czasach niepewności gospodarczej, dają bowiem gwarancję jakości i stanowią bezpieczną inwestycję. Prochownia Łomianki to 40. park handlowy w naszym posiadaniu i 82 nieruchomość w Polsce. Do końca roku będziemy aktywnie starali się pozyskać kolejne projekty handlowe i jesteśmy otwarci na nowe propozycje“ – mówi Krystian Modrzejewski, Group Operations Director w LCP Properties Poland.

„Projekt jest świetnie zlokalizowany, w całości wynajęty, posiada atrakcyjny miks najemców i jest pierwszym wyborem na wygodne zakupy dla mieszkańców Łomianek i okolic. W przyszłości Prochownia przejdzie rebranding i zacznie funkcjonować pod nazwą M Park, która jest charakterystyczna dla naszego portfela nieruchomości handlowych“ – podsumowuje Krystian Modrzejewski.


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 499 066

kbiedrzycka@lcp.pl