Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP niemal na finiszu komercjalizacji M Park Pionki – podpisane umowy z CCC oraz Xtreme Fitness ... - WIADOMOŚCI

Grupa LCP inwestuje w kolejne Retail Parki.

Pomimo ciągłej niepewności panującej na rynku nieruchomości komercyjnych LCP Properties zakupiło kolejne projekty Retailowe w Polsce.

Wrzesień był kolejnym miesiącem inwestycji dla grupy LCP Properties. Firma podpisała umowy kupna dwóch Retail Parków o łącznej powierzchni przekraczającej 5 000 mkw.

Mysłowice Retail Park o powierzchni GLA 1 743 mkw. oraz Mońki Retail Park o całkowitej powierzchni 3 434 mkw. pokazują, że zainteresowaniem mogą się cieszyć również mniejsze projekty poniżej 2000 mkw.

Kluczowym elementem przy obu transakcjach był czas przeprowadzenia procesu zakupowego, jak i potencjał obu nieruchomości. Oba Parki zostały sprzedane w ciągu 6 tygodni od umowy wstępnej. Dla sprzedających, szybki proces realizacji stanowił wartość dodaną natomiast kupującemu (LCP) pozwolił na podkreślenie, iż w przypadku takich projektów decyzje można podejmować błyskawicznie. Optymalne wykorzystanie czasu w procesie negocjacji oraz szybka realizacja transakcji zadowoliło obie strony procesu.

Działanie LCP świadczy o aktywnym zaangażowaniu oraz możliwościach grupy LCP na rynku, jak i nieustannej chęci inwestowania w nieruchomości komercyjne w Polsce.

„Zrobiliśmy już trzy transakcje po lockdownie. Kolejne 5 transakcji szykujemy na październik i listopad. Cały czas aktywnie poszukujemy możliwości inwestycji w projekty handlowe i nieustannie poszukujemy dobrej sposobności. Do końca roku finansowego mamy wciąż do wydania 100mln Euro”. - Krystian Modrzejewski, Country Manager


„Inwestycja w Mysłowice Retail Park oraz Mońki Retail Park jest doskonałym przykładem, pokazującym jak w przypadku dobrych projektów czas transakcji może zostać skrócony do minimum. Jeżeli obie strony są przekonane do wartości i potencjału projektu to nie widzimy przeszkód, aby działać zdecydowanie.” - dodaje Krystian.

 


To już kolejne nieruchomości kupione przez grupę LCP, która poszukuje terenów inwestycyjnych, działek oraz stale poszerza swój portfel nieruchomości w Polsce, jak i za granicą.


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl