Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP włącza „piąty bieg” w obszarze parków handlowych pod marką M Park, ogłaszając projekt w Brzezinach... - WIADOMOŚCI

LCP Properties podpisuje w pierwszym półroczu 2023 umowy na niemal 27.000 m kw. w ramach swojego portfela w Polsce

LCP Properties podpisuje w pierwszym półroczu 2023 umowy na niemal 27.000  m kw. w ramach swojego portfela w Polsce

 

LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych podpisał w pierwszym półroczu tego roku łącznie 63 umowy najmu na niemal 27.000 m kw. 20% podpisanej powierzchni dotyczy umów nowych, a pozostała część to przedłużenia istniejących najmów.

 

LCP jest właścicielem ponad 95 nieruchomości zlokalizowanych niemalże w każdym zakątku kraju. W ostatnim czasie firma szczególnie mocno skupia się na ujednolicaniu swojego portfela pod marką M Park. Spośród największych podpisanych w pierwszym półroczu nowych umów wyróżnić można m.in. Sinsay (750 m kw.) oraz Dealz (451 m kw.) w M Park Ostrów Mazowiecka, czy Pepco (411 m kw.) w M Park Rumia.

 

Ponadto, patrząc na aktualną część najemców LCP, którzy przedłużając umowy jednocześnie powiększyli swoje zajmowane powierzchnie, wymienić można m.in. siłownię i klub fitness McFit. W połowie października ta lubiana i popularna marka otworzy się na swojej nowej, powiększonej powierzchni ponad 2.300 m kw. w M Park Białystok.

 

Dzięki sprawnie poprowadzonym negocjacjom i partnerskiemu podejściu podpisaliśmy w pierwszym półroczu aż 63 umowy, a 24 z nich na ponad 5.000 m kw. to te nowe. Na wynik umów nowych należy patrzeć także przez pryzmat niewielkiej dostępności powierzchni, która w naszym portfelu była do wynajęcia, gdyż rok 2023 zaczynaliśmy z poziomem komercjalizacji 98%. Tym bardziej osiągnięty wynik zasługuje na uznanie”, skomentowała Katarzyna Szeleźnik, Leasing & Acquisitions Director, LCP Properties w Polsce. „Poprzez nieprzerwane ujednolicanie naszego portfela, marka M Park staje się coraz bardziej rozpoznawalna i kojarzona z odpowiednią jakością, co jest jedną ze zmiennych pozwalającą nam na finalizowanie tak wielu umów, dodała Katarzyna Szeleźnik.


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

kbiedrzycka@lcp.pl