Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP Properties wynajmuje 6.000 m kw. powierzchni w swoich nieruchomościach... - WIADOMOŚCI

LCP buduje M Park w Świdniku

W Świdniku trwa budowa M Parku – nowego projektu handlowego firmy LCP Properties. Obiekt, o powierzchni ponad 7,6 tys. GLA, zostanie otwarty w pierwszym kwartale 2023 roku.

 

M Park powstaje u zbiegu Al. Armii Krajowej i ul. Pileckiego we wschodniej części miasta. To pierwszy projekt, nie licząc rozbudowy Galerii Emka w Koszalinie, realizowany samodzielnie przez LCP w modelu deweloperskim.

 

 

„Prace rozpoczęliśmy w kwietniu tego roku. Wszystkie postępują zgodnie z harmonogramem. W ramach inwestycji powstaje budynek parku handlowego z 12 lokalami oraz niewielki pawilon, który pomieści drobny handel i usługi typu optyk czy restauracja. Klienci będą mieli do dyspozycji 250 miejsc postojowych. Z oferty naszego nowego obiektu będzie można skorzystać już wiosną 2023 roku” – mówi Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP Properties.

Operatorem spożywczym M Parku Świdnik została sieć Biedronka. Ponadto swoje sklepy otworzą tam: Rossmann, Action, Sinsay i Martes Sport. – Trwają negocjacje na ostatnie wolne lokale. Grono najemców zostanie uzupełnione o kolejne popularne i lubiane marki z branż: dziecięcej, AGD/RTV, zoologicznej oraz o dyskonty multibranżowe.

 

„Jesteśmy zadowoleni z prowadzonych rozmów i procesu komercjalizacji – dodaje Justyna Małysko – świadczy to o tym, że M Park Świdnik jest bardzo dobrze postrzegany przez duże sieci handlowe i rynek lokalny – dodaje. 

LCP Properties jest aktywnym graczem w sektorze parków handlowych w Polsce. Firma rozbudowuje portfel, pozyskując nowe obiekty oraz realizując inwestycje deweloperskiej. Na początku 2022 roku całkowita łączna powierzchnia posiadanych przez LCP nieruchomości przekroczyła 360 tys. mkw. a ich szacunkowa wartość to 460 mln euro. Aktualnie firma  realizuje inwestycje w Koszalinie, Bydgoszczy i Gdańsku. LCP inwestuje długoterminowo, koncentrując się na długofalowym stabilnym wzroście wartości nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie i maksymalizacją zysków.


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl