Nowość:

  WIADOMOŚCI  > LCP Properties wynajmuje 6.000 m kw. powierzchni w swoich nieruchomościach... - WIADOMOŚCI

Kolejne 4 projekty w portfolio grupy LCP.

Grudzień był dobrym miesiącem dla Grupy LCP i pomimo niepewności panującej na rynku, pozwolił Inwestorowi na sfinalizowanie kupna kolejnych 4 nieruchomości do swojego portfela.

Końcówka roku była udana dla LCP i tym samym pozwoliła cały 2020 rok zamknąć 12 nowymi projektami, które uzupełniają obecnie posiadane nieruchomości. Tym samym wartość transakcji w minionym roku przekroczyła 50 mln EUR.

W grudniu LCP dokonało zakupu 4  retail parków. Dwa projekty w Elblągu o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 4500 mkw. oraz kolejne dwa w Polsce centralnej -(Rembertowie i Konstancinie) o łącznej powierzchni ponad 3000 mkw.

W powyższych projektach wśród głównych najemców znajdują się m.in. takie firmy jak Rossmann, Pepco, KiK, Martes Sport, RTV EURO AGD, Żabka, Gzella jak i inni, również lokalni, przedsiębiorcy.

Interesującym jest, iż realizacja kupna wymienionych projektów została przeprowadzona w ciągu 2 miesięcy. 23 grudnia 2020 udało się również zabezpieczyć umową przedwstępną kolejny retail park, który otworzy się w pierwszym kwartale 2021.

W mijającym roku liczba nieruchomości zakupionych przez LCP Properties osiągnęła 12, a sumaryczny volumen inwestycji w tym okresie przekroczył 50 mln Euro.

Rok 2020 był dla nas pełnym wyzwań, ale jednocześnie firma nie zwolniła swojej dynamiki. Udziałowcy LCP uważają nasz rynek jako jeden z ważnych fundamentów dla całej Grupy LCP. Cały czas szukamy atrakcyjnych lokalizacji i jesteśmy w trakcie zatwierdzania kolejnych nieruchomości do zakupu w 2021 r.”.- podkreśla Krystian Modrzejewski, Country Manager LCP Properites.

Rok 2021 rysuje się dla LCP Properties bardzo interesująco, a firma z optymizmem patrzy w przyszłość. Cały czas aktywnie szuka możliwości inwestycji na rynku Polskim. Odzwierciedlają to zarówno zabezpieczone środki, jak i już podpisane umowy przedwstępne.


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 501 502

jkokiernak@lcp.pl