Nowość:

  WIADOMOŚCI  > M Park Bogatynia – kolejny, łącznie 53 park handlowy LCP Properties pod marką M Park.Otwarcie: II kwartał 2025... - WIADOMOŚCI

Intensywny koniec roku dla LCP - kolejne zakupy

Grupa LCP sfinalizowała zakup kolejnych 3 nieruchomości handlowych w Bytomiu, Górze Kalwarii oraz w Plewiskach koło Poznania umacniając tym samym pozycję jednego z liderów rynku parków handlowych.

Grupa LCP, firma inwestycyjna działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, nie zwalnia tempa. Zgodnie z obraną strategią wzbogaciła właśnie swoje portfolio o kolejne trzy Retail Parki. Ten typ projektów, jak i supermarkety oraz dyskonty wolnostojące, zapewniają bardzo bezpieczną formę zakupów, przez co coraz częściej są wybierane przez konsumentów oraz najemców.

 

Najnowsze transakcje, dotyczą nieruchomości znajdujących się w Bytomiu, Górze Kalwarii, oraz Plewiskach koło Poznania. Wszystkie nieruchomości charakteryzuje ich kluczowe położenie w dogodnych miejscach wybranych miejscowości.

 

 

Park Handlowy Plewiska

znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej, głównej ulicy miasta, w południowo-wschodniej części aglomeracji Poznania. Liczne punkty usługowe znajdujące się w okolicy oraz bezpośrednie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych, wraz z pobliskimi sklepami, Stokrotką oraz Lidlem, oferują dogodne warunki robienia zakupów dla mieszkańców miasta.

Obiekt został oddany do użytku w 2020 roku i oferuje ponad 1,440 mkw. powierzchni GLA. Najemcami są: KiK, Pepco i Rossman.

 

 

Retail Parkiem jest projekt w Bytomiu, zlokalizowany przy ulicy Felińskiego. Znajduje się w okolicy, która obecnie odnotowuje dynamiczny rozwój infrastruktury mieszkaniowej. Dzięki temu, centrum wygodnych zakupów odnotowuje stały wzrost zainteresowania, co pozwala najemcom patrzeć z zadowoleniem na nadchodzący okres świąteczny. Park oferuje 1,653 mkw. powierzchni GLA dla swoich klientów. Najemcami parku są: Pepco, Rossmann oraz sklep spożywczy Stokrotka.

 

 

Parkiem Handlowym jest obiekt w Górze Kalwarii przy ulicy Wyszyńskiego. To inwestycja, która będzie zlokalizowana przy głównym wjeździe do miasta od strony Konstancina-Jeziorny oraz Warszawy.

Ten nowo budowany Park handlowy powstanie w sąsiedztwie powstających domów wielorodzinnych. Będzie pierwszym obiektem tego typu znajdującym się przy wjeździe do miasta w sąsiedztwie sklepu Lidl. Do końca roku 2021 planowane jest otwarcie Biedronki, a już w pierwszym kwartale 2022 roku otwarcie swoich sklepów zapowiadają Pepco i Rossmann. Kompleks usługowo-handlowy będzie oferował ponad 2,000 mkw. powierzchni najmu oraz 65 miejsc parkingowych do dyspozycji klientów.

Wszystkie, ostatnie transakcje cechuje ich bardzo dobra lokalizacja w miejscowościach oraz toczący się dynamiczny rozwój zabudowy mieszkaniowej w ich sąsiedztwie. Stanowią doskonałą inwestycję grupy, która kupując takie projekty, cały czas dba, aby inwestycje w wybrane nieruchomości efektywnie pracowały dla swoich inwestorów.

 

„Cieszymy się, że do naszego portfolio dołączyły projekty handlowe z takim potencjałem. W zakupionych nieruchomościach widzimy długoterminową inwestycję, zgodną ze strategią funduszu“- mówi Katarzyna Szeleźnik, Aquisition Director w LCP Properties.

 


Aktualności

Zobacz nasze wszystkie projekty

 

Pokaż

Kontakt

 

Sekretariat

+48 22 314 69 07

office@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni w parkach handlowych

+48 691 505 506

najem@lcp.pl

 

Wynajem powierzchni magazynowych w Multipark (SBU)

+48 691 499 066

kbiedrzycka@lcp.pl