Kontakt


Biuro główne w Warszawie

LCP Properties Sp. z o.o.

Pl. Piłsudskiego 2, 00–073 Warszawa
Tel. +48 22 314 69 07
Fax +48 22 314 69 08
e-mail: office@lcp.pl

Dyrektor Generalny

Krystian Modrzejewski

Country Manager Poland
kmodrzejewski@lcp.pl

Dział Zarządzania Nieruchomościami

Dorota Szerafin

Head of Property Management
dszerafin@lcp.pl

Anna Wojtczuk

Property Manager
awojtczuk@lcp.pl

Katarzyna Lechmańska

HR & Property Manager
klechmanska@lcp.pl

Katarzyna Ignaczak

Leasing & Acquisition Manager
kignaczak@lcp.pl

Dział Prawny

Michał Grochala

Radca Prawny
mgrochala@lcp.pl

Tomasz Lichnerowicz

Radca Prawny
tlichnerowicz@lcp.pl

Development

Paweł Zdunek

Project Manager
pzdunek@lcp.pl

Dział Księgowo-Finansowy

tel. +48 22 314 69 07
fax +48 22 314 69 08
ksiegowosc@lcp.pl

Biuro główne w Warszawie

LCP Properties Sp. z o.o.
Pl. Piłsudskiego 2, 00–073 Warszawa
Tel. +48 22 314 69 07
Fax +48 22 314 69 08
e-mail: office@lcp.p

Biura w Koszalinie i Bydgoszczy

Centrum Handlowe Galeria EMKA
Ul. Jana Pawła II 20, 75-452 Koszalin
tel. +48 94 347 62 01
fax +48 94 347 62 02
e-mail: biuro@emka.pl
www: www.emka.pl

Logistic & Business Park
ul. Toruńska 151
85-880 Bydgoszcz
tel: +48 (0) 52 361 13 21
mobile. +48 602 594 994

Biura w Elblągu i Piotrkowie Trybunalskim

Centrum Handlowe Zielone Tarasy
Ul. Teatralna 5, 82-300 Elbląg
tel./fax +48 55 232 48 43

Centrum Handlowe Echo
Wł. Sikorskiego 13/17, 97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax +48 44 649 34 64

Biura w Radomiu i Tarnowie

Centrum Handlowe Echo
ul. Żółkiewskiego 4, 26-617 Radom
tel./fax. +48 48 333 21 56

Centrum Handlowe Echo
ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów
tel./fax +48 14 625 14 38

Copyright © 2018 LCP

Tworzenie i projektowanie stron internetowych Koszalin