O firmie

London & Cambridge Properties Ltd (LCP) – brytyjska firma działająca na rynku nieruchomości i prywatny inwestor funkcjonujący w Europie szuka kolejnych nieruchomości komercyjnych oraz planuje samodzielnie budować obiekty handlowe na terenie Polski.

Od 2005 roku traktujemy Polskę jako rynek długofalowych inwestycji. Jesteśmy zainteresowani zakupem nieruchomości i działek budowlanych na terenie całej Polski, nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach. Poszukujemy atrakcyjnie położonych nieruchomości niezabudowanych i zabudowanych z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne oraz jednopoziomowych nieruchomości handlowych z sieciowymi najemcami związanymi długoterminowymi umowami najmu.

Zapraszamy do współpracy lokalnych partnerów oferujących tereny przeznaczone pod budowę centrów handlowych oraz obiektów przemysłowo/logistycznych a także właścicieli już istniejących obiektów komercyjnych.

Jesteśmy zainteresowani wszelkiego rodzaju inwestycjami, szukamy także terenów z pozwoleniami na budowę w odniesieniu do istniejącego planu zagospodarowania z możliwościami najmu.

Jesteśmy zdecydowani na współpracę z:

  • firmami poszukującymi do wynajęcia powierzchni biurowej, handlowej i usługowej,
  • sieciami handlowymi posiadającymi grunty a poszukującymi dewelopera do przeprowadzenia inwestycji,
  • osobami prywatnymi i firmami posiadającymi interesujące nieruchomości, chcącymi wspólnie z nami przeprowadzić inwestycję na swojej nieruchomości,
  • gminami miejskimi zdecydowanymi na wejście do spółki z gruntem jako aportem,
  • innymi firmami, które chcą uzupełnić swoje inwestycje o obiekty wymienione powyżej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

LCP Properties Sp. z o.o.
Pl. Piłsudskiego 2
00-073 Warszawa
Tel. 22 314 69 07, Fax. 22 314 69 08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lcp.pl